Kurumsal Arşiv Taşımacılığı

Dünya günden güne gelişmekte ve her gün yeni bir yenilik hayatımıza girmekte. Bu sürekli devam eden gelişim gündelik hayatlarımıza kattığı olumlu durumlar gibi iş ve kurumsal dünyaya da yeni ihtiyaçlar ve yenilikleri beraberinde getiriyor. Büyüyen ve gelişen ülkemize paralel olarak ülkemizin kurum ve kuruluşları da gün geçtikçe daha da büyümekte ve gelişmesini sürdürmekte. Bu gelişimin eskimeyen ve önemini hiç kaybetmeden her geçen gün daha da önemli bir hale gelen parçası ‘arşivler’. Bir çok kurum uzun yıllardır tüm data ve verilerini arşivlerinde özenle biriktirmekte ve muhafaza etmektedir. Öyle ki bazı kurum ve kuruluşlar için Arşivleme ve arşiv saklama için Anayasamızda kanunlarımız bile mevcut.

Bu kurum ve kuruluşların bir çok farklı nedenden dolayı arşivlerini taşıma ihtiyacı da yukarıda bahsettiğimiz gelişmelere paralel olarak ortaya çıkmaktadır. Mesela uzun yıllardan beri hizmet veren ve büyüyen bir kuruluş belli bir süre sonra bir çok farklı nedenden dolayı binasını değiştirmek ve taşınmak zorunda kalabilmektedir. İşte bu gibi durumlar da taşınma sırasında en önemli durum Arşivinin taşınması olacaktır. Çünkü yıllardır belli bir düzen ve kronolojiye bağlı kalarak büyüyen arşiv özen ve itina ile veri kaybına neden olabilecek bir aksaklık olmadan taşınmalıdır. Hem bazı yasal zorunluluklar hemde verilerin her an ihtiyaç duyulabileceği olasılığı bu arşivleri çok çok önemli hale getirmektedir. Bazen bir dosyanın bile kaybolması çok büyük problemlere neden olmaktadır ve inanılmaz büyük cezai uygulamalara mahal vermektedir.

Arşiv Taşıma işlemini bu kadar önemli kılan bu etkenler var olduğu için arşiv Taşımacılığı azami dikkat ve profesyonellik gerektiren bir hizmet dalıdır.

Arşiv Taşımacılığında Güven ve Tecrübe

Uzun yıllardan beridir Nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, edindiği deneyim ve kurumsal yapısıyla diğer Taşımacılık dallarında zirvede olduğu gibi Arşiv Taşımacılığı alanına da profesyonel bakış açısıyla yaklaşmış ve Ankara Arşiv Taşımacılığı alanında en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Tamamı kendi bünyemizde istihdam edilen tecrübeli Personel kadromuz, son teknoloji araç ve ekipmanlarımız ve profesyonel yönetim kadromuzla Ankara’nın önde gelen kurum ve kuruluşlarının taşımacılık ihtiyaçlarına karşılık verebilen tek firma konumundayız.

Arşiv Taşıma ihtiyaçlarınız için firmamız yüzü aşkın Kurumsal referansı ve tecrübesiyle beklentilerinize karşılık verebilecek tek firmadır.

Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için bizimle İletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.